Keila – Paldiski

5 veebruar 2021
5. matkapäev plaanitud: 23 km (käidud 24,5 km)
Külastatav Linn: PALDISKI (5)
Kokku käidud: 146,9 km

Tänane hommik algas Keilas kohtumisega Ringvaate võttegrupiga. Reporter Jüri Muttika esitas mulle hulga küsimusi, kuidas ma vastasin, saate ilmselt kuulda tänases Ringvaates. Peale tunniajast intervjuud ja Keila vahel võtete tegemist sain lõpuks asuda teele.

Külma oli hommikul 15 kraadi, sadas lund ja tuiskas, lisaks lakkamatu rekade vool Paldiskist Keila poole, mis kõik kokku tegi tänase teekonna suht vaevaliseks. Sellele vaatamata olin juba u 14.30 oma ööbimiskohas, kuna distants oli täna taas suht tagasihoidliku pikkusega.

Paldiskis sõin õhtust väga hubases ja meeldivas söögikohas Tavern Peetri Toll. Väärika ajalooga pea 3 sajandit vana hoone, söögid maitsvad ja teenindus hea, lisaks ajalooliste külmrelvade püsinäitus ll korrusel. Igati huvitav ja väärt koht, mida soovitan külastada, kui satud Paldiskisse.

Homme liitub minuga üks matkasõber, kellega koos marsime 36 km järgmisse peatuspunkti. 6. päeval saan siis proovida, kuda on astuda kellegi seltsis, mine tea, äkki lendab tee jalge all libedamalt! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga