Tagasi koju!

Head sõbrad ja muidu huvilised, ongi selleks korraks kõik, üks hull ettevõtmine on taas ajalooks saanud. Eile oli minu finišeerimist vaatama tulnud 10-15 sõpra tuttavat, lisaks AK reporterid koos kaameraga. Oli liigutav moment, mida ma olin 7 nädalat oodanud! ♥️

Olen õnnelikult tagasi oma kodus Järvamaal. Kõik on sama, poleks nagu ära käinudki, teen täna juba oma tavapäraseid toimetusi. Mul on kodus palju raamatuid, enam kui 2000 esemega nõukaaja muuseum, minu jaoks kõige armsam ja hubasem saun, 48-s erinevas kodus oli muidugi tore, aga koju jõudes saan aru, et oma kodu on ikka kõige armsam paik.

Need 49 päeva oli uskumatu seiklus läbi talvise Eestimaa! 🇪🇪 Nägin erinevaid kodusid, mitmeid vanu tuttavaid, kohtasin oma teel palju lahkeid ja toredaid inimesi ning leidsin uusi sõpru. Loomadest nägin kitsi, koeri, rebaseid, oravaid, kasse, jäneseid, suuremaid loomi kahjuks (või õnneks) ei kohanud.

Minu suurimad tänud headele ja hoolivatele inimestele, kes minuga teel kohtumas käisid! Need kohvid-teed-pirukad-šokolaadid andsid jõudu nii kehale kui vaimule. Eriliselt tahaksin veelkord tänada kõiki neid inimesi, kes mulle sel rännakul õhtusööki ja öömaja pakkusid, ilma teie abita poleks see matk sellisel kujul võimalik olnud! Vaadake palun kindlasti täna õhtul Ringvaadet, teen seal otse-eetris avaliku loosimise, mille tulemusena võidab üks minu majutajatest omale tuttuue 55-tollise Philips teleka, mille pani välja üks minu sponsoritest Eesti Reisibussid. Võitjaga võtan hiljem ise ühendust ja lepime täpsemalt kokku, kuidas auhinna kätte saab.

Kui veel sponsoritest rääkida, siis Massaažiga Tervemaks pani välja auhinnad minuga kaasakõndijate top 3-le. I koha 🥇 ja 2h massaaži võitis 141 km-ga Katrin H, ll koha 🥈 ja 1,5h massaaži sai 65 km-ga Jaanika K ning lll koht 🥉 ja 1h massaaži läks 43 km-ga Kai M-le. Tänud kõigile osavõtjatele, teiega läksid koos marsitud kilomeetrid palju kiiremini! ♥️ Kogu edetabeli leiad minu FB-i lehelt.

Tänud ka Tetri OÜ-le kes varustas mind kinnaste, jope ja saabastega, need viimased olid eriti õnnestunud valik!

Ja siis veel ka eriline tänu Aimar Jukkumile, kes aitas mind IT-alaselt, lisas linke ja täitis lünki mu kodulehel sel ajal, kui ma looduse stiihiatega võitlesin. 😁

Neile, kes muretsevad mu tervise pärast, kinnitan ma veelkord: mu tervis on kõige paremas korras, midagi ei valuta, ei mingeid ville, krampe ega hõõrdumisi, need 1729 km kokkuvõttes isegi ei väsitanud mind eriti.

See oli nüüd selle matka viimane blogi. Mul on jälgijatest kahju, polegi igapäevaselt enam midagi lugeda. No ja endal ka nats kurb olla, pole midagi teiega enam jagada. Lohutuseks võin öelda, et küll ma kunagi jälle miskit hullu ette võtan ja siis te kuulete minust jälle!

Kõike kaunist,

Intan.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga