Emmaste – Kuressaare

10.02.2021
10. matkapäev plaanitud: 46 km (käidud 50,0 km)
Külastatav Linn: KURESSAARE (8)
Kokku käidud: 348,7 km ehk 20,1%

Minu 10. matkapäeva hommik kostitas mind Emmastes 18 külmakraadiga. Natuke üle tunni astumist ning pea 6 km läbitud, jätkub praamisõit Saaremaale Triigi sadamasse. Tõotab tulla pikk ja huvitav päev, eesootav distants on pea 45 km, kuid mitu inimest on avaldanud soovi minuga teel kohtuda, pilti teha, mulle kuuma kohvi pakkuda jne. Kõige huvitavam pakkumine tuli Angla tuulikutest, kus perenaine Anu Noor soovis väga, et ma neile korra sisse astuksin ja kausiäie hernesuppi omale paaki viskaksin. No mis mul saabki selle vastu olla! 🙂 Kui õhtul veel jõudu leian, lisan mõne pildi ja paar lauset ka.

Nagu ma arvasingi, tuli pikk ja huvitav, samas väga väsitav päev. Algatuseks ootas mind Leisi külas noor ema Ege, kelle lapsed tahtsid mind kangesti näha. Lapsed olid 4,5 a Triinu ja Adeele ning 2a Oskar. Kui ma saabusin, siis nad loomulikult häbenesid ja hoidsid eemale.

Saaremaa fännid lehvitasid autodest, üks proua pidas auto kinni ja jalutas koos minuga u 1 km, kolm fotograafi pildistasid mind erinevate väljaannete tarbeks, kohalikud Saaremaa ajalehed tegid telefonitsi intervjuusid, sõbrad/tuttavad helistasid, 50 km läks oodatust palju kiiremini. Aga väsinud olen küll, tuleb tunnistada. Homme jälle päev, head ööd! 😴😴😴

Seal ppõllu peal ma ei käinud… 😆
Õige kilometraaž on täna 50 km, spordiäpp pani veits puusse, kui ma Angla tuulikus söömas käisin. 😆
Kohtumine Angla tuulikute peremehega.
Hernesupp ja vastlakukkel Anglas, mmm… ♥️
50 km tehtud!!! 😎
Niimoodi võttis Mariliis mind vastu Kuressaares! 😍
Ege Leisi külast ja üks tema kaksikutest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga