Pärnu – Sindi – Ristiküla

15.02.2021
15. matkapäev plaanitud: 37 km (käidud 38,5 km)
Külastatav linn: SINDI (11)
Kokku käidud: 549,9 km ehk 31,6%

3. nädala esimene hommik algas Pärnu servas kohtumisega Katriniga, kes tuli 2. etapi starti. Tal plaanis minuga 6 päeva kaasa marssida, eks me näe, kuidas ta varbad vastu peavad. Minul läheb igatahes järjest kergemaks, jalad ei valuta, ei mingeid ville ega mingit valu. Eks õhtuti väike väsimus on peal ja mõni lihas veits kange, aga hommikuks on alati nagu nõiaväel kõik jälle korras.

See selleks. Kell 7.00 startisime Sindi poole, kus linnavalitsuse hoone ees ootas meid grupp inimesi Tori valla lippudega. Nimelt kuulub Sindi linn Tori valla kooseisu. Vms. Segane värk. Igatahes ootas mind muuhulgas ka Tori vallavanem Lauri Luur, kes meid lahkelt tervitas, lubas linnavalitsuse kellatorni tippu ja pakkus ka kohvi. Kohtumise organiseeris ja pilte tegi Sindi fotograaf ja ajakirjanik Urmas Saard.

Meeleolukas kohtumine kestis pea 45 min, aga siis oli küll aeg taas teele asuda. Saime vaevu Sindist valja, kui üks meile kergliiklusteel vastujalutav naine meid pildistama kukkus! 😆 Tuli välja, et tegemist on minu jälgija Mariga, kes tahtis omale lihtsalt pilti minust ning natuke maad koos minuga kaasa astuda. Mariga muide kohtusin ka paar päeva tagasi, kui ta Lihula ja Kalli vahel auto kinni pidas, et minuga paar sõna juttu ajada ja teatada, et ta on minu matka jälgija.

Nii kui olime Mariga hüvasti jätnud, tuli telefonikõne Saarde vallast Kilingi-Nõmmelt ning teatati et mind oodatakse homme vallavalitsusse pidulikule vastuvõtule, kus menüüs on vastlakuklid ja mingi supp, noo ilmselt ikka hernesupp, mis muu!? 😆

Aga see juba homne lugu. Täna olin juba 16.15 kohal oma tänases majutuses, kuigi kulutasin Sindis palju aega ja ka distants oli pea 40 km. Kilomeetrid lendavad tänu huvitavatele sündmustele mu jalge all iga päevaga aina kiiremini. Tänase öömaja perenaine on 6 poja ema ning igati tubli ja lahke Silvi Ristikülast. Õhtusöök oli rikkalik ja maitsev, tuba on soe, minu poolt vaid kiidusõnad! 🙂

Hea küll, oli taas üks tore päev, nüüd tuttu, et puhata end välja homseteks seiklusteks!

Homseks ilusat vastlapäeva ja pikka liugu! 🙂

Pärnu – Sindi – Ristiküla
Start kell 7.00 Pärnu linna piiril.
11. linn Sindi.
Vastuvõtt lippudega Sindi linnavalitsuse ees.
Kohtumine Tori vallavanema Lauri Luuriga.
Selfi koos matkakaaslase Katriniga Sindi linnavalitsuse kellatorni tipust.
Teel Sindist Ristiküla poole, fänn Mari poolt tehtud pilt.
Kui pingiga bussipeatust läheduses pole, tuleb jalga puhata kuuse all. 🌲😁

One thought on “Pärnu – Sindi – Ristiküla

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga