Karksi-Nuia – Tõrva

18.02.2021
18. matkapäev plaanitud: 32 km (käidud 32,3 km)
Külastatav linn: TÕRVA (16)
Kokku käidud: 636,2 km ehk 36,6%

Uhh, täitsa krõbe, enne starti õues -24. 🥶

Nagu arvata oligi, tänane päev oli suhteliselt vaikne ja sündmustevaene. Ei mingeid pidulikke vastuvõtte, lippe ega pasunaid. 😆 Vaid 30 km tühja ja igavat maanteed. Päeva päästis aga Abja-Paluoja päästja Aigo, kes marssis minuga kaasa u pool maad Karksi-Nuiast Tõrvasse. Väga tore ja lõbus noormees, lisaks ka suur matkahuviline. Vihtusime koos 15 km u 3 tunniga, aeg ja kilomeetrid lausa lendasid heas seltskonnas.

Jätnud Aigoga hüvasti marssisin üksi edasi, kaaslaseks päike ja silmailu pakkumas maaliline talvine loodus. Kuna tänane kilometraaž oli suhteliselt tagasihoidlik, siis juba nats peale kolme olin Tõrvas, oma reisi 16. linnas juba kohal. Ah jaa, Tõrvas kohtusin ka lugejatele juba tuttava Katriniga, kes minuga 3 päeva ja 111 km kaasa astus. Katrini villid paranevad jõudsalt ja ta avaldas lootust minuga veel mõne päeva koos marssida. Et ikka kindlustada oma esikohta minu auhinnamängus, mille auhinnad on välja pannud minu matka üks toetajatest Massaažiga Tervemaks.

Nii et kahjuks täna midagi rohkemat ei juhtunudki… Aga loe ikka mu seiklustest, mõni päev võib täis olla palju huvitavat! 🙂

KKarksi-Nuia – Tõrva, 32 km.
Mina ja Aigo
Looduse võrratu ilu karges talvehommikus. ❄️❄️❄️

One thought on “Karksi-Nuia – Tõrva

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga