Räpina – Põlva

23.02.2021
23. matkapäev plaanitud: 31 km (käidud: 31,4)
Külastatav linn: PÕLVA (21)
Kokku käidud: 811,0 km ehk 46,9%

Tänane hommik algas, nagu juba eilses blogis mainitud sai, kohtumisega Annikaga Põlva matkaklubist. Saime kell 7.30 hotell Räpina ees kokku, plaanis astuda koos 8 km kuni Leevaku ristini, kuhu Annika oma auto eile õhtul parkinud oli. Hommikul oli 7 kraadi külma ning kogu eilne vesi ja löga oli ööga ära jäätunud. Ehk et maanteel varitses mind mu kuri vaenlane – jää, must, nähtamatu ja väga kuri jää. Aga kaval, nagu ma vahel olen, tõmbasin saabastele jäänaelad alla. Kui autod uisutasid maanteel 40-ga, siis mina marssisin ikka oma tavapärases tempos. Annika kõndis mööda krobelist kuumaastikule sarnanevat teeperve, talle kui kogenud matkajale see probleeme ei valmistanud.

Kui olime hea tempoga jõudnud 8 km kaugusele Leevaku risti, läksid meie teed lahku. Enne hüvastijättu andis ta mulle veidi toidumoona teele kaasa, see oli järgnevates peatustes hea amps.

Ilmataadil oli mulle muidugi veel üllatusi varuks. Kui ta nägi, et libeda teega tulen kenasti toime, hakkas ta mulle jäävihma kaela kallama. Õnneks oli tuul takka, nii et ma vaid naersin ilmataadile näkku. Siis ta muutis tuule suunda ja lasi jäävihma mulle otse näkku. Aga ka selle vastu leidsin ma rohtu, Nublu prillid ette ja teekond jätkus endises tempos. 😆

Vahetult enne Põlvat leidsin endanimelise teeotsa, kui end selfitama sättisin, peatus mu kõrval üks auto. Sellest kargas välja ei keegi muu kui eilsest päevast tuttav Erkki. Imestas, et ma nii kiirelt juba Põlvas, tegi minust pilti ja taas me lahku läksimegi. Põlva linnas püüdis mu kinni sõber Janar, kes elab Põlva lähedal. Ajasime 5 min juttu ning siis oli mul aeg juba suunduda oma majutusse, kus mind oodati. Vahetult enne majutusse jõudmist helistas mingi mees Põlva matkaklubist, kes tahtis mulle kuhugi vastu sõita vms, aga oh seda pettumust, ma juba kohal! 😆 Igatahes leppisime kokku homme kell 7.00 kohtumise tanklas, kust marsime koos Põlvast välja. Aga see jällegi homne lugu.

Täna küll midagi väga huvitavat ei juhtunud, aga loodan, et lugejatele ja mu jälgijatele ehk piisab sellestki. 🙂

Kena õhtut kõigile ja ilusat vabariigi aastapäeva homseks! 🇪🇪🇪🇪🇪🇪

Räpina – Põlva
Mina ja Annika.
Annika kingitus mulle teele kaasa.
Mingi kuulus korsten Leevakul. 😁
Leevaku teelahkmel.
Kolmandik.
Kaks kolmandikku. 😆
Ns päkapikud. 🎅🎅
Minu tee! 😂
Põlvas kohal.

2 thoughts on “Räpina – Põlva

 1. krista

  Tore et libedal teel läks kõik libedalt 🙂Tallinnas oli täielik liuväli nagu meedia pildid näitavad.
  Head kõndimist ja toredat aastapäeva !🙂

  Vasta
 2. Elen

  Tere, Intan. Jälgin suure huviga Teie matka, igal õhtul ootan uut sissekannet blogisse. Armastan samuti matkamist, aga nii suurelt ei tihkaks ise ette võtta. Soovin Teile toredaid elamusi järgnevates linnades ning ägedaid kohtumisi heade Eesti inimestega!

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga