Põlva – Otepää

24.02.2021
24. matkapäev plaanitud: 43,0 km (käidud 43,2 km)
Külastatav linn: OTEPÄÄ (22)
Kokku käidud: 854,2 km ehk 49,4%

Tänane pidupäev algas nii, et kuigi Põlva matkaklubi mehed tahtsid minuga täna mingi maa kaasa marssida, alustasin ma siiski üksi. Nimelt start kell 7.00 oli neile ilmselt liiga vara… Aga ok, vaid 8 km astumist ja Metsjärve puhkemajas ootas perenaine Moonika mind kuuma kohvi ja värskete pirukatega. Lisaks sellele avaldas ta soovi minuga 12 km kuni Kanepini kaasa astuda.

Kahekesti oli lõbus, jutt jooksis ja kilomeetrid lippasid. Kui olime parasjagu Põlgaste bussijaamas jalga puhkamas, helistas tuttav Reelika Kähri külast ja tundis huvi, kuhu ma selleks hetkeks juba jõudnud olen. Kuuldes, et olen Põlgastes, palus ta hetke oodata. Ning juba paari minuti pärast lendaski laivi, kaasas üks tema imearmsatest kaksikutest, Laura, kaasa tõid nad mulle banaani, kohvi ja šokolaadi. Ajasime paar sõna juttu, tegime pilt ja taas oli aeg laiali minna.

Märkamatult olimegi jõudnud Kanepisse, kuhu Moonika omale mehe autoga järgi kutsus, mina panin leekima Otepää poole. U 6 km Kanepist oodati mind Karste külas, kus lõunamenüüs oli võileib kiluga, keedumuna, sink ja kohvi. Lihtne, aga maitsev amps pidupäeva puhul! 🇪🇪♥️

Ja siis kiire sammuga Otepää poole, kus linnapiiril lubasid mind oodata lugejale juba Haapsalust tuttavad 11a Andreas koos oma ema Jaanikaga ning minu tänane majutaja Veelika. Jaanika aga ei läbenud mind ära oodata ning sõitis koos perega linnast välja mulle vastu, vaatama, kaugel ma olen juba. Leidsid mu 2 km eemal lumehangest istumas. 😆 Tegime seal koos ühe pildi ning 20 min hiljem ka Otepää linnapiiril.

Enne, kui jõudsin oma tänasesse majutusse, helistas hea sõber Tarmo, kes elab Otepääl, aga töötab eemal. Täna oli kodus ja tahtis ka kangesti minuga kohtuda. Kohtusimegi! 😁 Tarmol oli mulle samuti üks suur šokolaad varutud, lisaks sellele üllatas ta mind sellega, et soovib homme koos minuga Elvasse kaasa marssida.

Aga sellest, kes minuga liitus ja kes mitte, loe juba homsest jutustusest.

Ilusat pidupäeva õhtut sulle, hea lugeja! 🇪🇪♥️

Põlva – Otepää
Õige aeg on täpselt 10 h, seega keskm kiirus 4,31 km/h.
Metsjärve puhkekeskus.
Hommikueine Metsjärvel.
Mina ja Moonika.
Minu kott ja Moonika kott. 🇪🇪
Reelika, mina ja Laura.
Mina ja Moonika Kanepis.
Lõuna Karste külas.
Andreas, mina, Jaanika ja veel kaks väikest fänni. 😁
Veelika, mina ja Jaanika.
Mina ja Otepää.
Tarmo ja mina.
Mmmmm……… Kook! 🥮♥️

2 thoughts on “Põlva – Otepää

  1. Varje

    Kas oled midagi teele maha jätnud?🤔 Piltide järgi vaadates nagu oleks nägu kitsam. Kaugel see rannahooaegki enam on? 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga