Kuressaare – Ratla (Saaremaa)

11.02.2021
11. matkapäev plaanitud: 35 km (käidud 33,0 km)
Kokku käidud: 381,7 km ehk 22,0%

Tänane matk algas -17 kraadiga Kuressaarest. Esimesed 14 km tallasin kiire tempoga, ma ju suht suviselt riides ja muidu võib külm hakata. 😆 Siis aga hakkas asju juhtuma. Kõigepealt püüdsid mu kinni Kõljala külaseltsi moorid (või kuidas nad end nimetasidki….), kaks neist astusid minuga kaasa 2 km, seejärel suundusime kõik koos seltsimajja suppi ja vastlakukleid sööma, väga maitsev lõuna oli, aitäh! ♥️ Kahju, et seekord saunaks aega polnud, aga eks mõni teine kord siis.

Seejärel peatus üks auto, kust kargas välja tädi, kes teada saades, et mina olen see härrasmees, kes jalgsi ringe teeb, otsis auto pakiruumist välja banaani ja mandarini ning toppis need mulle kotti. Veidi hiljem peatus üks auto, kust väljunud noored ja ilusad inimesed soovisid minuga koos pilti teha. 📸

Päeva naelaks oli neiu nimega Roosi Ratla külast, kes pakkus mulle lahkelt isetehtud lihapirukaid. Tõi mulle öömaja pakkuvasse tallu ise ära ka. Need olid lihtsalt niiiii maitsvad, aitäh! ♥️

Lisaks taas hulk telefonikõnesid, oli jällegi üks huvitav päev. Homme tallan 43 km Kuivastusse, kust ma ülehomme hommikul lahkun praamiga saartelt, et jätkata oma matka juba mandril.

See muide polnud veel kõik. Sättisin end mulle usaldatud talumajas tuttu, kui keegi koputas aknale. Seal seisis koos kingitustega ei keegi muu kui Ratla külavanem Karin isiklikult! 🙂

Täna mu sprdiäpp kaotas mu teekonnast ca 2km, ma ausõna kõndisin! 😆
Kokku täna siis u 33 km.
Kõljala külaseltsi naistega. 😁
Saaremaa bussipeatuste rekordpurikas. 😂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga