Kehra – Maardu

Mu eelviimane marssimise päev ja ühtlasti selle talve viimane hommik algas Kehras 8 külmakraadiga. Oli vaikne hommik ja igati meeldiv ilm kõndimiseks. Kehra lähedal nägin autot sügaval kraavi põhjas. Oli küll aru saada, et see on seal pikemalt lebanud, aga igaks juhuks läksin ikka kontrollima, ega kedagi sees pole vms. Ei olnud. Auto oli suht terve, uksed lukus ja mina jätkasin oma teed.

Kehra lähedal kraavis…
Peatuspaik Anija lähedal.
Ja mina rumal olen alati mõelnud, et koerad on kurjad… 🤣🤣🤣

Kui olin kehrast u 10 km eemal ja jõudnud Piibe maanteele, jäi minust veidi eemal seisma üks auto. Sealt väljunud mees koos väikese poisiga tulid mulle mööda teeäärt vastu, kohtudes sain teada, et tegemist on minu matka jälgija Meelise ja tema poja Renega. Nad jalutasid minuga 1 km kaasa, ajasime meeldivalt juttu, tegime endlit ning siis jätsime hüvasti.

Rene, mina ja Meelis.

Peale jälgijate lahkumist helistas ammune tuttav Siiri, tundis huvi, kaugel ma olen. Kuna meie teed Tallinna suunas kattusid, polnud tal raske mind Tallinn-Narva maanteelt kinni püüda. Nagu ikka sellised kohtumised teel, 10 min juttu, üks endel ja jälle minek. Siiri andis mulle teele kosutuseks ühe banaani, peotäie šokolaadikomme ja igaks juhuks ka ühe maski. Et mine tea, äkki läheb kusagil vaja….

Siiri ja mina.

U 10 km Narva maanteed oli 2,5 tunnine võitlus külma ja tugeva vastutuulega, nagu ka kõigil eelnevatel kordadel jäin võitjaks mina! 😆 Ees paistev Tallinna teletorn oli kui Püha Elmo tuli, mis kuidagi läheneda ei tahtnud! Jõudnud siis lõpuks oma viimasesse linna Maardusse, hakkas tagatipuks veel ka lund sadama, nii et oma matka viimasesse öömajja jõudsin jällegi tugevas lumetormis.

Kahes osas.

Mu spordiäpp pidas tänaseni vapralt vastu, aga täna lõpetas poole pealt nö treeningu ära, arvas vist, et juba täna on finiš. 😆😆 Tuli uuesti käivitada, sellega seoses on kaart kahes osas.

Täna enne lõunat muide algas kevad, ilusat kevade algust kõigile! ♥️

Homme on matka viimane päev, kellel huvi on, siis finiš on Tallinnas Tammsaare pargis kell 14.00.

Kohtumiseni! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga